Дмитро Сохач

Дмитро Сохач
AdmixGlobal

Дмитро Сохач – веб-майстер із 14-річним досвідом у SEO, співзасновник маркетингової агенції Admix Global, доповідач на конференціях з SEO та інтернет-маркетингу.

З 2017 року Дмитро в Admix Global займається своїми проектами, а клієнти звертаються до його агентства для побудови посилань.

Запустив проекти для SEO-фахівців та маркетологів.

  1. Shared.domains дозволяє заощаджувати на покупці посилань у складчину.
  2. Editorial.link – отримувати ексклюзивні трафікові посилання з топових сайтів, які не продаються на біржах, наприклад: G2, Monday, Quicksprout, Appsumo.com.

Виступи спікера

img НаЗахід 24

Круглий стіл №2 - “Link building 2024: Що працює, що ні, перспективи”

Відео конференції

Дискусія топових лінкбілдерів на актуальні теми. В дискусії беруть участь Віктор Карпенко, Женя Бондар, Ігор Рудник, Дмитро Сохач, Сергій Волоконський та Світлана Величко.

ТОП-3 лінків, яки використовують спікери

Світлана Величко: гест-пости, лінки з морд та лінки з ПБН. На думку Світлани, доволі швидко можна отримати результати з класичного аутріча та з лінків з морд.

Ігор Рудник: гест-пости, link insertions, крауд та сабміти. Якісно збудовані лінки працюють дуже ефективно тож потрібно вміти робити це правильно.

Дмитро Сохач: Дмитро розділяє ефективні підходи в побудові лінків на типові – local citations, Clutch, гест-пости, новий контент, link insertions та більш просунуті – редиректи, ПБН, batch links. Дуже важливо дивитись на нішу. Але ТОП-3 – це директорії, гест-пости, та тематичні сайти.

Сергій Волоконський: гест-пости, link insertions, просунуті методи побудови лінків. 

Женя Бондар: аутріч, link insertions, лінки з морд. Женя вважає, що будь-які лінки можуть бути ефективними, якщо їх правильно побудовано та вони знаходяться на своєму місці. В тренди 2024 Женя відносить генерований контент та радить уважно стежити за розвитком цього напрямку та як на це буде реагувати Google.

Віктор Карпенко: Віктор згадує про таке явище як Newsjacking. З власного досвіду роботи на ринок США він бачить ефективність цього методу та наголошує, що багато компаній не платять за лінки, а використовують саме такий підхід. Він вважає, що це дуже добре працює та підвищує довіру до бренду. Також Віктор радить звернути увагу на статистичні пости. 

Що працює для нових сайтів від 0 до 6 місяців?

Світлана Величко: Найчастіше команда Світлани робить реєстрацію по найкращих каталогах та сабмітах, які є у ніші. Потім вони дивляться позиції та дивляться по ніші, чи можна додавати крауд на пріоритетні сторінки. І потім підключається гест-постинг до пріоритетних сторінок. Все це також залежить від бюджету. 

Ігор Рудник: Все дуже залежить від ніші. Ігор підтримує підхід Світлани, а також пропагує природний підхід до будування лінків. 

Дмитро Сохач: Базовий принцип на думку Дмитра – це мати трафік на сайт, бо без нього не буде сенсу в лінках. Тому треба починати з таких сайтів, як Linkedin, бо звідти піде трафік, а потім можна вже робити гест-пости тощо.

Сергій Волоконський: Сергій підтримує ідеї попередніх спікерів та підкріплює це власним досвідом.

Женя Бондар: По-перше, треба зрозуміти, чого ви хочете від сайту і від цього будувати свою стратегію, яка буде працювати саме для вашого сайту та для вашої ніші. Використання класичних та звичних методів буде набагато ефективнішим, коли ви визначитесь що ви хочете. На думку Жені, всі класичні методи лінкбілдінгу працюють та є ефективними.

Віктор Карпенко: Віктор також підтримує думку, що потрібно пробувати різні методики та розуміти для чого та для якої ніші ви це робите.

Як можна покращити стратегію від клієнтів, які до вас приходять?

Світлана Величко: Світлана вважає, що якщо в клієнта є якась думка та бачення стратегії, то вона буде її дотримуватися і намагатись зробити роботу якісно та на високому рівні. Тоді можна отримати хороший результат в будь-якому разі. Тут велику роль грає досвід та знання. Дуже важливо залишатись гнучкими та розуміти, що для різних ніш можуть працювати різні підходи. Спочатку робимо якісну роботу, потім перевіряємо все та контролюємо результат.

Ігор Рудник: Ігор не має великого досвіду спілкування з клієнтами проте, він рекомендує працювати в знайомих нішах, в яких ви розумієте що відбувається. 

Дмитро Сохач: Дмитро каже, що у різних клієнтів можуть бути абсолютно різні стратегії, які вимагають різних підходів. Команда Дмитра працює за стратегіями клієнтів і досягає результатів згідно з їх побажаннями. Проте, вони завжди готові дати рекомендації або оцінки на запит клієнта. Дмитро вважає, що дуже важливим є ділитись знаннями та пояснювати як все працює.

Сергій Волоконський: Сергій рекомендує дивитись на запити клієнтів і реагувати саме на них: якщо питають вашої думки – дайте її, якщо клієнт хоче працювати зі своєю стратегією – працюйте.

Женя Бондар: Женя не працює в агенції, тому він ділиться, що йому не вистачає чесності по відношенню виконання своїх зобов’язань від провайдерів. Багато агенцій не розуміють клієнта і ніби просто намагаються “впарити” свою послугу. 

Використання АІ в лінкбілдінгу

Світлана Величко: Компанія Світлани пише листи та тексти за допомогою АІ. Проте, вона поки не може робити якихось висновків, бо вибірка не така велика. Деякі клієнти не хочуть, щоб їх тексти писали за допомогою АІ. Зараз, Світлана задоволена, що АІ допоміг автоматизувати деякі процеси. Проте, це все одно займає багато часу на навчання.

Ігор Рудник: Ігор також використовує АІ для написання листів та знаходити підхід до людини. Проте, він вважає, що на цей момент він справляється з цією задачею краще, ніж АІ. Втім, можна використовувати його в тих випадках, коли рівень вашого володіння іноземною мовою не такий високий, щоб виразити всі свої думки. Поки що Ігор все ще експериментує та шукає підходи до користування цим інструментом.

Дмитро Сохач: Команда Дмитра не автоматизувала листування, бо вважає, що людина більш якісно може впоратись з цією задачею. Але АІ допомагає рерайтити тексти для лінк інсертів. 

Сергій Волоконський: Сергій ділиться, що він використовує АІ у випадках, коли потрібно покреативити. 

Женя Бондар: АІ допомагає знайти підхід до різних людей та може зробити з вашого повідомлення більш якісне та цікаве, яке може принести кращі результати. Можна також просити його аналізувати інформацію, що також сильно економить час.

Яка стратегія найбільше запам’яталась?

Світлана Величко: У звіті за розміщену лінку від вебмайстра була фотографія екрана, як підтвердження розміщеної лінки. Минулого року прийшов клієнт з білої ніші та вони хотіли тестово попрацювати з краудом. І цей підхід спрацював.

Ігор Рудник: Цього року команда Ігоря отримала лінк з DR 80 чи 90 просто зробивши інтерв’ю. Головне – достукатись до людини, бути щирими, дати трохи контексту.

Дмитро Сохач: Американський сайт coffeerank місяць тому отримав посилання з української Вікіпедії.

Сергій Волоконський: Співпраця з реальним рієлтором, який писав цікаві статті.

Женя Бондар: Ще давно хтось поставив лінк на Reddit і через неї прийшло дуже багато клієнтів і вона прожила десь 5 років та принесла дуже багато продажів.

img НаЗахід 22

Антикейс. Як ми вклали $300К+ у сайти і все втратили. Висновки та поради.

Відео конференції
Презентація

Антикейс: як ми вклали $300K+ і все втратили. Висновки та поради

Дмитро Сохач підготував виступ на конференції з просування бізнесу на західних ринках “НаЗахід”, де розповідає про власний невдалий досвід інвестицій у сайти та радить, що робити, аби не потрапити в таку халепу.

“SEO — це не лише успіхи, але і невдачі”

Важливо вчитися не тільки у тих, хто входить в 10 найкращих позицій в Google, але і в тих, хто туди не дійшов. Знаючи можливі помилки, можна уникнути неправильного шляху і великих втрат.

Протягом 2020-2022 років Дмитро і його команда вели два великі напрямки:

  1. Каталог ІТ-компаній (клон clutch.co).
  2. Афіліат сайти в ніші “бізнес”.

Обидва проєкти виявилися збитковими, що призвело до їх закриття.

Каталог ІТ-компаній

Здавалося, що створити каталог ІТ-компаній — це проста задача. Очікувалося, що самі компанії будуть надавати описи свого бізнесу, а посилання можна буде брати з їх сайтів. 

Головною помилкою була відсутність аналізу конкурентів (тих, хто в топі, і тих, хто зазнав невдачі в аналогічній справі).

Клони Clutch не ростуть, тому що:

  • Компанії надавали неунікальний контент, який вже був використаний на Clutch.
  • Погані посилання. Розвинуті ІТ-компанії не ставили посилання, бо немає сенсу ставити його на маловідомий каталог при наявності Clutch.
  • Погані поведінкові фактори (каталог не мав цінності для відвідувачів).

Необхідно мислити не лише як типовий сеошник і не зосереджуватися виключно на лінкбілдингу і НЧ запитах. Ефективніше було б взяти до уваги цінність вашого проєкту на самому початку.

Скопіювати базу можна, але це не зробить вашу директорію унікальною. Є дві головні риси, що відрізняють Clutch від десятків клонів: поведінкові фактори та потужні посилання.

Не готовий проєкт не можна показувати в Google. Переписування сайту з однієї CMS на іншу декілька разів призвело до купи технічних помилок, повільної індексації й погіршення поведінкових факторів.

Треба пам’ятати, що надія на раптове покращення вже збиткового проєкту призводить до подальших витрат. Тому краще закрити його, бо чим довше ви підтримуєте його, тим більше продовжуєте втрачати.

Афіліатні сайти

Цей проєкт рев’ю сайту належав до ніші бізнесу. Віра в його успіх будувалась на наявності крутих посилань, яких не мав конкурент.

Помилки, які були зроблені під час розробки проєкту:

  1. Контент писався занадто довго, коли у конкурента вже було близько 1К сторінок.
  2. Посилання ставилися на комерційні сторінки.
  3. Фатальна помилка — розробка такого самого EMD, як у конкурента, за що був отриманий бан. Це призвело до вимушеного створення нового сайту. 

У 2021 році в нішу прийшов Forbes і зайняв топові позиції, витіснивши афіліатні сайти.

Висновок: є сенс робити сайт, якщо ви можете потрапити в 3 найкращі позиції. Нижче вже низький трафік, менш зацікавлені відвідувачі, відсутність конверсій.

Пріоритетні сайти у 2023

Виходячи з невдач попередніх років, можна стверджувати про домінування в топі сайтів з такими характеристиками:

  • великі сайти з тисячами сторінок;
  • Topic Clusters;
  • органічні посилання з топових ресурсів;
  • часте оновлення контенту;
  • посилання на рандомні сторінки;
  • унікальні фото, відео на Youtube;
  • різноманітний контент.

Велика кількість контенту — це добре, але ефективніше буде робити це у тандемі з посиланнями (наприклад, Pet Keen сайт).

Pillar Page

Pillar Page — це основна сторінка, за якою ви хочете ранжуватися. Вона має бути з великою кількістю підтем з контентом, що її підтримує, та зовнішніми посиланнями не лише на саму Pillar Page, а і на підтеми також.

Чи генерувати тексти?

Генерувати контент однозначно треба, але необхідно робити це комплексно. Генеровані сторінки також виходять в топ пошукової системи, але при цьому вони мають мапу, потужні посилання тощо.

В епоху генерованого контенту роль посилань буде лише зростати. Їх треба ставити не лише на комерційні сторінки, а й на блогові, які посилаються на комерційні.

Кейс: продаж сайту за $600K 

Мова йде по афіліатний сайт, який вівся з 2017 року. Він робив часте оновлення контенту (щомісяця), унікальні фотографії, більш як 100 посилань з shared.domains.

Висновки:

Отже, складовими успіху SEO можна назвати:

  • глибоке розуміння своєї ніші й потреб користувачів;
  • фокус (робота в одній або суміжних індустріях);
  • швидка розробка проєкту;
  • ціль на 3 топові позиції, не нижче;
  • SEO — це лише інструмент, тому не треба повністю залежати від Google.

Сайт і SEO — лише інструменти, а мета — гроші. Якщо ваш сайт довго не приносить доходу (3-4 місяці), значить, ви робите щось не так.

img НаЗахід 20

Як отримати максимум від expired доменів: кейси на основі аналізу 10 тисяч доменів

Відео конференції
Презентація

У практичній конференції НаЗахід 20 Дмитро Сохач доповів про те, як можна ефективно використати домени, чий час сплив. 

“expired домени” – колись були зареєстровані фізичними або юридичними особами, але за якихось причин не були поновлені. Такі домени стають доступними для перереєстрації, а найцікавіші з них можна придбати на відомих аукціонах: Godaddy, Namejet, Dropcatch, etc.

Головні напрямки, де можна використовувати такі домени: створення фінансових сайтів, private blog network, в якості 301 редиректа або в спекулятивних цілях – перепродажу.

Ключові критерії, згідно з якими краще обирати такі домени:

  • на Ahrevs.com — чи є індекс, історія ранжування, чи є трафік, чи були нетипові для цього сайту ключові слова, які зовнішні посилання та анкори;
  • на web.archive.com — чи використовувався китайцями, чи ламався, чи був PBN;
  • чи є Trademark, virustotal.com;
  • історія змін nameservers;
  • на Namebio – за 10$ доларів на місяць у вас з’являється змога дізнатися, за скільки домен був куплений і коли це відбулося;
  • на spamzilla.io – відстежувати домен, дає змогу бачити всю історію домену.

Від чого залежать ціни на expired домени:

  1. Довжина домену, брендовість.
  2. Кількість зовнішніх посилань і тематика. 
  3. Трафік.

Прослухав доповідь, ви дізнаєтесь, як використовувати трафикові домени: запускати мані сайти або підклеювати. Спікер відповів на питання, чи корисні домени, які були редиректом. Також він надає приклад власного кейса з доменом-редиректом, що був куплений за 300 доларів. 

Розподіл доменів по аукціонах: Godaddy (69,8%), Namejet (6,4%), Dropcatch (18,3%), інші (5,2%).

Як може відбутися перепродаж домену: 

  1. Вертають домени в індекс Google з подальшим перепродажем.
  2. Наповнюють якісним контентом, показують трафік й продають дорожче.
  3. Накручують показники ahrefs DR і продають.
  4. Перепродають на біржі гарних імен.

Спікер поділився лайфхаком: купуєте домени на Dropcatch або Namejet, а перепродаєте на Godaddy. 

В кінці доповіді Дмитро Сохач дав відповіді на питання слухачів: які фактори збільшення рейтингу домену, чому підклеювання домену на головну сторінку не дає результатів, як працює команда під час війни, чи було скорочення, як правильно оновлювати знання в SEO. 

img НаЗахід 19

Як створити персону з нуля й отримати десятки посилань із топових сайтів

Відео конференції
Презентація

Автор розповідає причини прокачування, а також розкриває суть максимально ефективних і швидких способів створення персони. Дмитро Сохач пояснює:

  • де слід купувати авторські профілі;
  • які ключові критерії максимально придатного контенту;
  • чому слід орієнтуватися на ручний аутріч;
  • як заощадити на розміщенні унікальних статей;
  • коли аутріч не потрібен;
  • звідки виходить максимальний редирект.

У відео Дмитро наводить кілька причин удосконалення автора. Він акцентує увагу, що це така вимога Google, враховує оцінку асесорів EAT (Expertise, Authority, Trust) для перевірки алгоритмів, а також називає це ефективним способом отримувати хороші посилання безкоштовно.

Дмитро Сохач розповідає про 4 основні варіанти пошуку персони. Він пропонує налаштовувати зв’язки з уже наявними експертами, використовувати вигаданого персонажа, себе як спікера або звернутися до native speaker. Також він детально описує плюси та мінуси кожного з цих способів. Наприклад, використання свого імені має один негативний бік – односпрямованість ніші, адже неможливо бути професіоналом у різних сферах, що підриватиме ваш авторитет.

Автор пояснює основну відмінність між HARO і ручним аутрічем, а також вказує на головні переваги в останньому методі. Головний його меседж – це контент-маркетинг, коли крім посилань, ви ще й будуєте стосунки, що дає змогу виходити на контакти з крутими редакторами інших сайтів. У відео Дмитро також називає головні проблеми, з якими можна зіткнутися і зіпсувати весь процес прокачування автора.

Особливу увагу Дмитро Сохач приділив якості контенту. Він розповів, чому виключно якісний матеріал може стати основою успіху, а також як не зіпсувати матеріал посиланнями. Спікер вважає, що використання інфографіки відповідно до дизайну сайту – це ефективно. Крім цього, він дає покрокову інструкцію з прокачування свого автора: закупівельні сайти – контент – поступовий аутріч на сайти з переходом на топові.

Відео стане корисним тим, хто бажає дізнатися способи створення вигаданого автора і прокачування його профайла. Для цього є спеціальні ресурси зі створення фото-аватарки, прив’язка до соціальних мереж з використанням занедбаних акаунтів.

img НаЗахід 18

Як вичавити максимум від SEO для аутсорсингових і SaaS компаній

Відео конференції
Презентація

43% SEO фахівців вважають посилання найскладнішою частиною SEO. З технічною частиною цього питання можна ознайомитися в довідковому розділі Google.

Сьогодні компанії все частіше роблять ставку на низькоконкурентні запити. Складно перебудуватися коли ви довго працюєте за однією контент-стратегією. Визнати, що стратегія малоефективна – це найважче. Але головна проблема статей у тому, що вони занадто швидко втрачають свою актуальність. Чим більше статей, тим дорожче обходиться оновлення контенту.

Перш ніж почати займатися лінкбілдінгом, важливо розуміти, що з цим потрібно бути дуже акуратним. Якщо десь наше посилання опиниться на не дуже якісному ресурсі, це матиме наслідки. Це репутація, яку відновити часом буває дуже складно. Тому нові посилання активно не розміщуємо.

Чи дає SEO ліди на аутсорсинг?

Які канали продажів варто використовувати аутсорсинговим компаніям? Зараз велику роль відіграє цифровий канал – сайт компанії і все що з цим пов’язано. Ліди це ті, хто пройшов передкваліфікацію.

Як отримувати editorial посилання?

Ваші гостьові пости нікому не потрібні. Люди розуміють, що ви їх пишете заради посилань, ви отримаєте посилання – вони нічого. Будуйте стосунки. Давайте цінність іншим.

Сайти бізнес-партнерів можуть виявитися безцінним джерелом у процесі отримання сильних SEO-посилань. Такі компанії зазвичай дбають про свій імідж і бренд та мають хорошу видимість у пошукових системах. Вони розміщують свої сайти так, щоб вони мали високий авторитет і силу.

Контент-маркетинг наразі є одним з найбільш важливих напрямків на ринку онлайн-реклами, який використовується багатьма seo-агентствами. За допомогою контент-маркетингу ви можете отримати сильні природні посилання.

PageRank – це числова величина, що характеризує “важливість” веб-сторінки. Платні гостьові посилання рідко отримують вхідні посилання, прокачування – дорого. Сайти, що продають посилання, можуть бути під санкціями, але практика показує, що це жодним чином не позначається на трафіку.

PageRank – це один із важливих алгоритмів пошукової системи Google, який визначає цінність сайту за шкалою від 0 до 10. Основою для цього розрахунку є посилання, що ведуть на цей домен, до того ж саме їхня кількість і якість.

Сайт, який публікує цінний контент і цікавий користувачам Інтернету, з більшою ймовірністю буде рекомендований у мережі за допомогою посилань – тоді ми маємо справу зі справжнім PageRank. Маніпулювання PR полягає в неприродному придбанні зворотних посилань на сторінку. Тому тут потрібно підходити максимально обережно.

Причини зростання: крауд чи свіжий контент? Не робіть поспішних висновків, дивіться в динаміці. Отримуйте посилання з головних сторінок. Подумайте, як ви можете отримати посилання з головних сторінок. Це можуть бути посилання з клієнтських сайтів, сайтів конференцій, сайтів партнерів.

Чому важливо продумувати посилальну стратегію?

Незважаючи на ідеальну оптимізацію, створення високоякісного контенту і виконання більшості припущень, що містяться у факторах ранжування Google, домен може бути не оцінений і не помічений належним чином. Важливими є посилання, тобто навколишній їхній контент, тематика домену, його валідність, посилання та аудиторія.

Купівля якісних зовнішніх посилань може стати непростим завданням. Створення зворотних посилань не менш важливе, ніж їх підтримка. Шукайте тематичні домени та домени, орієнтовані на певну аудиторію, яка також має бути вам цікава.

Також не забувайте, що побудова стратегії – це процес. Слідкуйте за тим, щоб ваші дії були циклічними, не перестарайтеся з кількістю. Повільне просування до мети принесе задовільні результати.

img НаЗахід 17

Стартуємо в affiliate бізнесі: вибір ніші, команда, бюджети, на чому можна економити і як отримувати результати швидше

Affiliate SEO після грудневого апдейту Google. Ми підняли, просунули і продали 8 сайтів під партнерку Amazon. Але як і у багатьох інших вебмайстрів, наші сайти постраждали від algorithm update:

  • Квітень 2020 – різка комісій;
  • Травень 2020 – Google Core update;
  • Грудень 2020 – Google Core update.

Як будувати сайти далі? Апдейт зачепив і дрібних, і великих гравців. Просіли і нішеві, і загальнотематичні сайти, сайти великих компаній, з авторами-експертами і тисячами доменів у посиланнях.

Що робити? Закрити потреби користувача і ставати нішевими сайтами, на яких присутні:
Новини; Форум; Статті; Оголошення; Сервіси; Фото; Інформери; Магазини.

Як отримувати результати швидше?

  • розміщуємося на новинних сайтах;
  • вставляти в прес-релізи афіліатні посилання;
  • качаємо якісними посиланнями.

Де брати посилання з головних сторінок?
– Socket.io;
– Shared.domains – морди в складчину від $100 на рік.

Як вибрати нішу:
– Вивчаємо офери – дивимося офери в партнерках (shareasale, impact.com, rakuten і тд.).
– Шукаємо review сайти в платній рекламі, люди купують за одним із посилань = реклама окупається.
– Вивчаємо продавані сайти: шукаємо сайт за описом, знаходимо цікаві ідеї монетизації.

Як економити на контенті?
– Хороших райтерів мало, працюють за високими рейтами.
– Віддаємо перекладачам статті російською.
– Команда для старту:
– SEO фахівець;
– WordPress розробник;
– Лінкбілдер (PBN, аутріч);
– КМ, дизайнер (2 в 1);
– Райтери.
– Посилання. Більше посилань не означає краще.

Якщо сайт продає посилання, Google, можливо, позначить сайт як спамний. Робимо посилання з сайтів, які не продають посилання. Робота через вибудувані відносини з інфлюенсерами, ABC обміни посиланнями. Можна будувати такі посилання для білих ніш. Мінус: не завжди вдається поставити потрібний SEO-фахівцю анкор.

img НаЗахід 15

Факапи в лінкбілдингу. Як обирати робочі дропи і стратегія підклеювання редиректів

Навіщо клієнтський лінкбілдинг? Економія бюджету на просування своїх сайтів.

Що не так із покупними гест-постами?

  • ці майданчики заспамлені, там багато вихідних;
  • немає tier 2 посилань;
  • акцептори не ростуть, просідають.

Дуже багато сайтів у травні просіло, тому що клеять редиректи без логіки, не тематично.

Склейка з міграцією контенту

Беремо expired домен, пишемо контент, який пізніше перейде в money сайт, качаємо краудом +PBN
Редиректуємо domain 1 в domain 2. Переносимо article 1 і 2 на domain2.

Редирект зі склеюванням текстів

  • беремо дроп, на якому пишемо тематичну статтю;
  • редиректуємо її в статтю на money сайті;
  • об’єднуємо тексти.

Як будувати сітку PBN на дропнутих доменах

  • найсоковитіші домени торгуються на аукціонах, далі – Godaddy Closeout, далі – дроп;
  • шукати самостійно: A-parser, Netpeak Checker, expireddomains.net, spamzilla.io;
  • щоденні добірки дропів: https://t.me/mypbn, https://t.me/PBN_tower.

На що дивимося під час вибору доменів:

  • індекс, webarchive (чи був Китай, чи ламався, чи був PBN, анкори);
  • історія за Ahrefs, що в індексі Гугла, посилання (редиректи, dofollow);
  • історія за namebio.com, virustotal.com, історія змін nameservers.

Що ми робимо як організатор?

  • Відбираємо домени щодня.
  • Стежимо за аукціонами в неробочий час.
  • Сетапимо сайти (окремі хостинги).
  • Ставимо/змінюємо посилання учасників.
  • Публікуємо статті (оновлення донорів).
  • Сайт, телеграм-бот, юрособа.
img НаЗахід 13

Креативні методи отримання посилань у 2020

Відео конференції

Популярні типи посилань:

  • Крауд – низька ефективність, дешево, швидко.
  • Статейні посилання – середній ефект, дорого, довго.
  • PBN – можуть дати хороший ефект, ризики.
  • Niche edits, редиректи, головні сторінки, etc.

Крауд (форуми, коментарі)

  • Посилання швидко відмирають, усе більше rel= ugc, nofollow.
  • Багато сторінок не в індексі.
  • Дедалі більше форумів використовують StopForumSpam (бан за IP, e-mail).

Олексій Бернацький поділився статистикою: з лютого 2019 року по листопад 2019 року купував крауд-посилання у різних постачальників.

Результати: Поставлено 1200 лінків. Живих – 640. В індексі – 15.

Nofollow vs Dofollow: https://neilpatel.com/blog/blog-comments-links/

Гостьові пости на прикладі thefrisky.com

Сайт продає сотні посилань щомісяця, fiverr, реселлери

Чому купують?
DA 75, Трафік – 250К, Ціна – 50$, Rel = Dofollow

Як працює цей бізнес

Expired домени = високий DA. Ключовики “taylor momsen nude” з KD = 0 = багато трафіку по AHREFS

Найцікавіше: Після 6 місяців (гарантія PayPal) ваше посилання стає rel=nofollow

PBN від індусів

Приклад: patienten-beratung.net. Продавець на konker.io. 10$ вартість посилання. беклінки: коменти, pingback. 760 (!) платних статей з травня 2019 року

Масштабування лінкбілдингу

  • Самостійно
  • Великі часові витрати
  • Немає налагодженого процесу
  • Аутсорс
  • Посилання за принципом: де швидше і легше було поставити
  • PBN часто з поганою історією по вебархіву
  • Команда
  • Здобуваємо рідкісні посилання – конкурентна перевага
  • Зростання експертизи всередині команди
  • База вебмайстрів

Лінкбілдинг у конкурентних нішах
– Багато посилань із головних сторінок
– Багаторівневі Tier посилання
– Трафік <> сила донора
– Не вірте пузоміркам
– Посилання ховають

Приклад: 300 доменів, трафік 80К. KD запитів від 0 до 20. Реальність: 70+ прихованих доменів. Вартість сітки за namebio $14К. Вивчайте швидкозростаючі сайти

Зростання від expired домену за 163$ ? Реальність: серія прихованих посторінкових редиректів. Приклад редиректу: https://scienceweedly.com/how-to-pass-hair-drug-test/

  • Розкопуйте чужі стратегії
  • Дивіться не тільки посилальними аналізаторами (можуть не бачити всіх посилань), шукайте звичайним пошуком Google.

1: Dofollow посилання з Amazon.com
– Конвертуємо сайт у моб.додаток
– Заливаємо через developer.amazon.com
– Ставимо ціна = $0, посилання вказуємо в

Приклад: https://www.amazon.com/instapot-review/dp/B07Q5Q9X65

2: Посилання з головних сторінок форумів
– Знаходимо vBulletin форуми, у яких ім’я користувача і посилання виводяться на головну або розділи
– Знаходимо непопулярні розділи
– Залишаємо повідомлення

http://forums.defiance.com/

http://www.audioheritage.org/vbulletin/forumdisplay.php?66-Electronic-Crossovers

3: Рейтинг сайтів у ніші
– Робимо нішевий каталог, приклад: top.rstcars.com
– Додаємо сайти в каталог в обмін на посилання.

http://nordglass.com.ua/

http://www.autorazborka.in.ua/

4: Створюємо сторінки зі стат даними

Приклади: omnicoreagency.com, killedbypolice.net (створюють сторінки лінк-магніти, які приваблюють тисячі посилань).

5: Сайт соціально-значущої події

Новинні сайти

6: Авантюрні стартапи та сайти
– Маркетинговий блог
– згенерований AI

Thismarketingblogdoesnotexist.com

7: Успішний успіх

Розповідайте про свій успішний сайт і отримуйте на нього посилання.

Приклад: https://www.thewanderingrv.com

How We Built A Six-Figure Affiliate Marketing Business [Case Study]

8: Кейс: 10+ .gov посилань аутрічем

  • Створюється сайт-заглушка про безкоштовний event,
  • Наприклад “Як діяти під час пожежі,
  • Вказується 15-20 міст, де він проходить.
  • Аутрічимся на Event сайти.

Результат: 10+ посилань з gov сайтів.

Особливості:

На внутрішні сторінки афіліат сайтів, наприклад 10bestreview.com/event посилання ставлять рідко.
Із самого початку робимо сайт під Event (пізніше змінюємо контент).
Розміщуємося на тих сайтах, де зберігаються минулі заходи, інакше пізніше посилання буде видалено.
9: Аутріч контентом із web.archive.org

web.archive.org – сховище контенту. За популярними ключовими словами унікальні тексти знайти складно. Але є безліч особистих блогів, думок, історій, подорожей, інтерв’ю, де можна знайти унікальний контент.

Що робить наш конкурент
– Беруть унікальний контент за різними темами з web.archive.org
– Відправляє на сайти, які приймають гостьові пости.
Сайт отримав понад 30 посилань і це дуже хороші проєкти з DR>70. Посилання в author bio і ведуть на головну сторінку.

10: Посилання з Instructables.com

Великий сайт 25М трафіку DIY, How-to контент. Беруть контент з youtube, розміщують на Instructables.

11: Непрямий обмін посиланнями
– Пишемо статтю топ 10 найкращих товарів. Публікуємо на medium.
– Виводимо статтю в топ Google.
– Аутричимо виробникам, інтернет-магазинам.
– Ставимо на них посилання з medium в обмін на посилання на money сайт.

Що це нам дає

  • Бачимо тексти, з якими аутрічать наші конкуренти, як торгуються – беремо на озброєння.
  • Отримуємо контакти аутрічерів.
  • Отримуємо актуальні сайти, які розміщують гостьові пости в нашій ніші просто зараз.
img НаЗахід 11

Як продати сайт із мультиплікатором x45 Link Building

Відео конференції
img НаЗахід X

Сайт під Amazon: як створити і продати з мультиплікатором x35